محصولات

اقلام سیستم سوخت‌رسانی | مشعل‌های صنایع نفت

اهم پروژه‌های مشعل و سیستم سوخت‌رسانی در سطح کشور

برقراری ارتباط


آدرس دفتر مرکزی: تهران-خیابان ولیعصر-خیابان بزرگمهر-پلاک 36-طبقه پنجم-واحد 8 (تلفن: 66405859-021)

آدرس کارخانه: رشت - شهر صنعتی رشت - بلوار صنعت یک - خیابان هشتم (تلفن: 33882502-013)

تاریخچه پیشرفت

 • 1367تاسیس شرکت
  شرکت تولیدی و مهندسی شعله‌صنعت در این سال با هدف تبدیل سوخت کوره‌های صنعتی توسط تعدادی از کارشناسان کارآزموده از صنایع نفت و گاز آغاز به کار نمود. این شرکت در حال حاضر بزرگترین تولید کننده مشعل برای کوره‌های صنعتی در خاورمیانه است و مشعل‌هایی با ظرفیت 4 هزار تا 170 میلیون کیلوکالری در ساعت برای صنایع مختلف تولید می‌کند.
 • 1375تبدیل به شرکت تولیدی مهندسی
  شرکت شعله‌صنعت در سال 1375 با تجهیز مجموعه‌ای واقع در شهرصنعتی رشت از شرکتی صرفاً مهندسی به شرکتی تولیدی-مهندسی تبدیل شد. این امر در راستای کارآفرینی و تسریع بخشیدن به اهداف بلندمدت این شرکت بسیار موفقیت آمیز بوده است.
 • 1381تغییر تکنولوژی
  پیرو تحقیقات مداوم کارشناسان این شرکت، به عنوان قلب تپنده کشور در بخش احتراق صنعتی؛ تصمیم به تغییر اساسی در طراحی تولیدات گرفته شد. این امر در بهبود کیفیت و یکنواختی شعلۀ مشعلهای صنعتی بسیار موثر بوده است.
 • 1386بی‌نیاز نمودن صنعت سیمان از مشعلهای خارجی
  با هدف بی‌نیاز نمودن صنعت سیمان از شرکتهای خارجی و جلوگیری از خروج ارز از کشور؛ پس از چند سال مطالعه و تلاش شبانه‌روزی کارشناسان شرکت تولیدی و مهندسی شعله‌صنعت؛ اولین مشعل سیمان تولید داخل ساخته و با موفقیت در سیمان اصفهان نصب و راه‌اندازی شد. شرکت تولیدی و مهندسی شعله‌صنعت مفتخر است که در چند سال گذشته در تهیه مشعل‌های صنعت سیمان و قطعات یدکی آن کمک حال این صنعت عظیم بوده است.
 • 1393تائید صلاحیت بعنوان شرکت دانش بنیان
  شرکت تولیدی و مهندسی شعله‌صنعت در این سال نائل به دریافت “تاییدیه صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان” از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده و نام این شرکت در فهرست “شرکت‌های تولیدکنندۀ کالاخدمتِ دانش‌بنیان” ثبت گردید.
 • ...

آمار و دستاوردهای چند سال گذشته


طراحی و ساخت

 • 90%
  با توجه به نظرخواهی‌های دوره‌ای انجام شده از مشتریان این شرکت، میانگین رضایتمندی اظهار شده در بخش طراحی، ساخت مشعل‌ها، سیستم کنترل و سوخت‌رسانی بالای 90 درصد بوده است.

نصب و راه‌اندازی

 • 75%
  میانگین رضایتمندی مشتریان شرکت تولیدی و مهندسی شعله‌صنعت از بخش نصب و راه‌اندازی مشعل‌ها، سیستم کنترل و سوخت‌رسانی بالای 75 درصد بوده است.

% 60
سهم مطالعاتی شرکت

از حضور در نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و سمینارها
% 40
سهم مطالعاتی شرکت

از همکاری با دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌ها